W dniu 8 września 2018 roku na Placu Barnima społeczność diecezjalna zebrała się, aby uroczyście podziękować rolnikom za ich ciężką pracę oraz tegoroczne plony.

Podczas uroczystości odbyła się prezentacja wieńców dożynkowych przygotowanych przez społeczność diecezjalną. Następnie miała miejsce uroczysta Msza Święta dziękczynna w podziękowaniu za trud i pracę rolników.

Zaprezentowano również regionalne potrawy oraz rękodzieła i sztuki lokalnych artystów. Część artystyczna połączona była z akcją "Narodowego Czytania 2018" podczas której naprzemian występowały lokalne kapele ludowe, natomiast Burmistrz Miasta i Gminy Gryfino, Sekretarz Miasta i Gminy Gryfino oraz Naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych w Gryfinie czytali fragmenty "Przedwiośnia" Stefana Żeromskiego.

Dożynki zostały zorganizowane wspólnie przez Archidiecezję Szczecińsko-Kamieńską, Gminę Gryfino i Parafię p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gryfinie.

Z radością wsparliśmy finansowo całe wydarzenie i wraz z całą społecznością miasta braliśmy udział w tej podniosłej uroczystości. 

Źródło: www.gryfino.pl

Zapraszamy do Punktu Przyjęć w Nowym Czarnowie po modernizacji w marcu 2019 roku. 

Fliegel punkt przyjęć

W dniu 06.06.2018 r. przedstawiciele naszej Firmy mieli okazję wziąć udział we wspaniałym przedstawieniu pt. "Królewna Śnieżka", na które dostaliśmy zaproszenie od Optymistycznego Teatru Rodziców zaprzyjaźnionego z nami Przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka w Gryfinie.

Wspaniała gra aktorska, rewelacyjna scenografia i oprawa muzyczna przyczyniły się do gromkiego aplauzu wśród wszystkich osób znajdujących się na widowni (zarówno dzieci jak i zaproszonych gości).

Gratulujemy odważnym rodzicom – to wielka sztuka występować przed surową publicznością, jaką są dzieci oraz Pani Reżyser, która tak wspaniale spięła wszystko w całość.

 

Z okazji Dnia Dziecka, 01.06.2018 r., Grupa Fliegel Textilservice zaprosiła dzieci swoich pracowników na pełną przygód wycieczkę do Berlina pod kryptonimem "Wyprawa do sąsiada". Dzieci zwiedziły m. in. Muzeum Techniki i Berlińskie ZOO oraz otrzymały pamiątkowe zdjęcie.

Wszystkim dzieciom życzymy raz jeszcze spełnienia marzeń!

Zachęcamy do obejrzenia galeri zdjęć z wycieczki (LINK TUTAJ).

W dniu 25 maja odbyła się Wielka Gala Północnej Izby Gospodarczej, gdzie nagrodzono laureatów konkursu "Pracodawca Roku". Na Wałach Chrobrego zgromadziła się grupa prawie tysiąca przedsiębiorców z całego regionu. Była to okazja do rozmów i doskonałej zabawy, ale także uhonorowania tych pracodawców, którzy wyróżniają się szczególnym podejściem do swoich pracowników.

Nie mogło na niej zabraknąć Prezesa Grupy Fliegel Textilservice Pana Daniela Tarczyńskiego wraz z małżonką, oraz Dyrektor ds. Produkcji Pani Agnieszki Charłampowiecz, Dyrektor ds. HR Pani Aleksandry Łowicz i Manager ds. Produkcji Pani Anny Pawłowskiej.